Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Nadarzyn
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 100 820
E-mail:
piotr.napiorkowski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
LO ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP, ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 11 22 99:13
2. KS Nadarzyn 11 18 77:54
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 17 83:44
4. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65
5. UKS RETURN Piaseczno 11 12 62:63
6. UKS ALFA Gostynin 11 11 67:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 11 11 66:64
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 11 11 72:66
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 11 4 44:84
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 0 17:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06738 Tomasz Trzaskowski Polska 24.08.2004 20 9 60:25
06739 Dominik Borowski Polska 26.03.1998 15 2 44:6
06735 Filip Kostecki Polska 08.04.2004 14 12 41:36
06737 Maksymilian Nawarski Polska 01.06.2004 9 13 27:39
08494 Piotr Napiórkowski Polska 05.12.1972 6 0 18:0
06736 Adam Kostecki Polska 03.01.2006 3 6 9:18
06734 Filip Frankowski Polska 28.03.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-08
g. 18:00
002
3LM 1
KS Nadarzyn KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:30
014
3LM 3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
3LM 4
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
3LM 5
KTS Kozienice KS Nadarzyn 6:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
3LM 6
KS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
3LM 7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
044
3LM 8
KS Nadarzyn UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
3LM 9
KU AZS PW Warszawa KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
3LM 10
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-02-01
g. 10:00
062
3LM 11
UKS RETURN Piaseczno KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 17:00
002
3LM 12
KS Nadarzyn UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
3LM 13
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
3LM 14
KS Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
3LM 15
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
3LM 16
KS Nadarzyn SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły