Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA Gostynin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 410 941
E-mail:
tomasz-kowalczyk-91@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23,
09-500 Gostynin (wjazd od ul. Płockiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Kowalczyk

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 11 22 99:13
2. KS Nadarzyn 11 18 77:54
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 17 83:44
4. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65
5. UKS RETURN Piaseczno 11 12 62:63
6. UKS ALFA Gostynin 11 11 67:66

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 11 11 66:64
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 11 11 72:66
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 11 4 44:84
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 0 17:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04583 Tomasz Kowalczyk Polska 29.03.1991 24 6 72:18
04603 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 21 9 63:27
04585 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 9 7 27:21
04600 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 2 20 6:60
04584 Paweł Milczarski Polska 21.01.1978 0 0 0:0
04597 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 0 3 0:9
04607 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 0 5 0:15
04594 Kacper Farys Polska 06.11.2003 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
3LM 1
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-10-20
g. 10:30
010
3LM 2
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-10-30
g. 18:30
016
3LM 3
UKS ALFA Gostynin UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
3LM 4
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
3LM 6
KS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
3LM 8
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
3LM 9
UKS ALFA Gostynin SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
3LM 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły