Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY III Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 248 677
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Gaszyński

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 9 17 75:24
2. KTS II Kozienice 9 17 74:32
3. KS LIMA Pruszków 9 16 71:29
4. STS Szydłowiec 9 10 56:45
5. LUKS Kowala 9 10 52:60
6. SKS 40 II Warszawa 9 9 53:58
7. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9 9 48:54
8. TG SOKÓŁ Brwinów 9 8 50:48
9. ULKS TENIS Węgrów 9 5 38:65
10. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9 4 36:68
11. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 9 3 39:67
12. ISKRA Kotuń 9 0 32:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07595 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 14 6 42:18
07604 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 6 13 18:39
07594 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 4 15 12:45
08566 Jan Jasiński Polska 01.03.1995 4 0 12:0
09940 Konrad Kubik Polska 08.08.1978 3 3 9:9
07602 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 1 5 3:15
08567 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 1 6 3:18
07601 Franciszek Wróblewski Polska 24.03.2009 0 0 0:0
08568 Marek Staniszewski Polska 04.01.1986 0 0 0:0
07614 Sebastian Czajka Polska 22.07.2011 0 0 0:0
08569 Dariusz Zaręba Polska 12.10.1976 0 0 0:0
08490 Sławomir Cembrzyński Polska 24.05.1985 0 0 0:0
08489 Andrzej Mamak Polska 21.07.1962 0 0 0:0
10458 Jakub Gazda Polska 28.09.1997 0 2 0:6
10559 Marcin Kubik Polska 30.07.1976 0 0 0:0
08488 Konrad Gugała Polska 14.03.1999 0 0 0:0
08487 Bogusław Włodarczyk Polska 02.06.1955 0 0 0:0
08491 Mateusz Włodarczyk Polska 12.12.1985 0 0 0:0
08486 Rafał Wandor Polska 20.06.1980 0 0 0:0
07591 Tomasz Pyjor Polska 11.10.2005 0 0 0:0
07598 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
07613 Karolina Zielińska Polska 02.09.2000 0 0 0:0
07612 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
07593 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 0 0 0:0
07597 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
07607 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 0 0 0:0
07603 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 0 0 0:0
07611 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 1 0:3
07610 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
07606 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 0 0:0
07596 Mateusz Jasiński Polska 07.02.2007 0 0 0:0
07599 Krzysztof Strupiński Polska 16.03.2006 0 0 0:0
07605 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
07609 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 0 0 0:0
07608 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
07592 Jan Bodasiński Polska 28.07.2006 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
4LMB 2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
023
4LMB 4
STS Szydłowiec UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
029
4LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
034
4LMB 6
KS LIMA Pruszków UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-29
g. 17:45
037
4LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
4LMB 8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
4LMB 9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMB 10
KTS II Kozienice UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMB 11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły