Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 10 19 82:35
2. KS LIMA Pruszków 10 18 79:35
3. ULKS Kazanów 10 17 81:32
4. STS Szydłowiec 10 12 65:46
5. LUKS Kowala 10 12 60:64
6. SKS 40 II Warszawa 10 11 61:63
7. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 10 9 49:63
8. TG SOKÓŁ Brwinów 10 8 54:56
9. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 10 5 48:68
10. ULKS TENIS Węgrów 10 5 43:73
11. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 10 4 39:76
12. ISKRA Kotuń 10 0 33:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02585 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 12 10 36:30
02580 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 8 4 24:12
02578 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 8 8 24:24
02583 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 7 9 21:27
02584 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 5 4 15:12
02586 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 5 6 15:18
02582 Piotr Mucha Polska 08.07.2000 0 0 0:0
02581 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 0 0:0
02579 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
009
4LMB 2
TG SOKÓŁ Brwinów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
016
4LMB 3
MKS POGOŃ TREMET Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMB 4
TG SOKÓŁ Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
029
4LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
4LMB 7
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
4LMB 10
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły