Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02585 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 15 13 45:39
02578 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 13 9 39:27
02580 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 10 5 30:15
02583 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 8 13 24:39
02584 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 6 6 18:18
02586 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 5 6 15:18
02582 Piotr Mucha Polska 08.07.2000 0 0 0:0
02581 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 0 0:0
02579 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
009
4LMB 2
TG SOKÓŁ Brwinów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
016
4LMB 3
MKS POGOŃ TREMET Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMB 4
TG SOKÓŁ Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
029
4LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
4LMB 7
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
4LMB 10
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
4LMB 12
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
4LMB 13
TG SOKÓŁ Brwinów ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
4LMB 14
TG SOKÓŁ Brwinów MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
4LMB 15
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
4LMB 16
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły