Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS II Kozienice
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08349 Jan Molęda Polska 31.01.1959 22 4 66:12
08356 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 18 5 54:15
08350 Artur Moroz Polska 20.06.1963 16 8 48:24
08342 Jakub Caban Polska 05.08.1997 11 3 33:9
08358 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 4 1 12:3
08341 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 3 1 9:3
08343 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 3 1 9:3
08346 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 2 2 6:6
08348 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 2 1 6:3
08357 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 1 2 3:6
08351 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 2 0:6
08355 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
08340 Mieczysław Ząbek Polska 06.06.1962 0 0 0:0
08360 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
08345 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
08339 Marcin Molga Polska 12.01.1976 0 0 0:0
08352 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 0 0:0
08347 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
08354 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 0 0 0:0
08344 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 1 0:3
08353 Paweł Skolimowski Polska 19.07.1994 0 0 0:0
08359 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 16:00
004
4LMB 1
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
009
4LMB 2
TG SOKÓŁ Brwinów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMB 3
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
019
4LMB 4
LUKS Kowala KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMB 8
KTS II Kozienice MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
4LMB 9
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMB 10
KTS II Kozienice UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 0:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
001
4LMB 12
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
007
4LMB 13
KTS II Kozienice LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
4LMB 14
STS Szydłowiec KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
4LMB 15
ULKS Kazanów KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
4LMB 16
KS LIMA Pruszków KTS II Kozienice -:- Szczegóły