Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS Szydłowiec
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
537 076 375
E-mail:
zdziech.marek@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Folwarczna 4,
26-500 Szydłowiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Gąciarski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07998 Rafał Uciński Polska 13.07.1975 19 10 57:30
07994 Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 18 9 54:27
07996 Kamil Świercz Polska 21.12.1997 11 14 33:42
08002 Jarosław Klamut Polska 09.08.1986 8 0 24:0
07995 Grzegorz Majewski Polska 18.08.1964 6 11 18:33
07997 Roman Świercz Polska 01.01.1960 1 2 3:6
08003 Anh Tuan Truong Polska 16.04.1959 0 0 0:0
07999 Marek Zdziech Polska 16.06.1962 0 0 0:0
08000 Jakub Środa Polska 16.12.1999 0 0 0:0
08001 Kacper Środa Polska 08.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 16:00
004
4LMB 1
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMB 3
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
023
4LMB 4
STS Szydłowiec UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
030
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
036
4LMB 6
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
4LMB 7
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMB 8
KS LIMA Pruszków STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMB 9
STS Szydłowiec LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
4LMB 10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria STS Szydłowiec 1:9 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
003
4LMB 12
STS Szydłowiec ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
4LMB 13
STS Szydłowiec KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
4LMB 14
STS Szydłowiec KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
4LMB 15
LUKS Kowala STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
4LMB 16
STS Szydłowiec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły