Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ISKRA Kotuń
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 310 587
E-mail:
remas0@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Kotuniu, ul. Szkolna 2,
08-130 Kotuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Remigiusz Rybak

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06752 Remigiusz Rybak Polska 22.02.1974 10 19 30:57
06749 Paweł Gorzkowski Polska 26.11.1988 8 21 24:63
06748 Krzysztof Figat Polska 04.10.1968 7 22 21:66
06750 Łukasz Knap Polska 10.05.1986 4 22 12:66
06751 Łukasz Murawski Polska 11.07.1988 0 2 0:6
06753 Łukasz Skonecki Polska 12.03.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMB 3
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMB 4
TG SOKÓŁ Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMB 6
LUKS Kowala ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
4LMB 9
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMB 10
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
4LMB 11
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
4LMB 12
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
4LMB 13
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
4LMB 14
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
4LMB 15
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
4LMB 16
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły