Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ TREMET Siedlce
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 798 514
E-mail:
leszekgil@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Leszek Gil

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Popiełuszki 8, Siedlce
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 9 17 75:24
2. KTS II Kozienice 9 17 74:32
3. KS LIMA Pruszków 9 16 71:29
4. STS Szydłowiec 9 10 56:45
5. LUKS Kowala 9 10 52:60
6. SKS 40 II Warszawa 9 9 53:58
7. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9 9 48:54
8. TG SOKÓŁ Brwinów 9 8 50:48
9. ULKS TENIS Węgrów 9 5 38:65
10. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9 4 36:68
11. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 9 3 39:67
12. ISKRA Kotuń 9 0 32:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06425 Leszek Gil Polska 03.06.1971 12 11 36:33
06423 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 7 17 21:51
06427 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 6 13 18:39
06426 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 3 2 9:6
06430 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 2 1 6:3
06417 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 0 0 0:0
06419 Mateusz Zdoliński Polska 02.02.2006 0 0 0:0
06418 Filip Rudnicki Polska 24.11.2005 0 0 0:0
06432 Paweł Wojciechowski Polska 07.05.1991 0 6 0:18
06429 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 0 6 0:18
06424 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 0 2 0:6
06415 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMB 1
MKS POGOŃ TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
016
4LMB 3
MKS POGOŃ TREMET Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
021
4LMB 4
KS LIMA Pruszków MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
025
4LMB 5
MKS POGOŃ TREMET Siedlce LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
4LMB 6
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria MKS POGOŃ TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00
039
4LMB 7
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMB 8
KTS II Kozienice MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
4LMB 9
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMB 10
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMB 11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły