Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 051 615
E-mail:
przemo06@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół ul. Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Jurek

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Paca 44, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 5 10 42:16
2. ULKS Kazanów 4 8 36:5
3. KS LIMA Pruszków 5 8 38:20
4. TG SOKÓŁ Brwinów 4 6 26:15
5. LUKS Kowala 5 5 29:34
6. STS Szydłowiec 3 4 20:10
7. SKS 40 II Warszawa 4 4 25:26
8. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4 4 19:27
9. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 5 2 17:36
10. ULKS TENIS Węgrów 4 1 15:32
11. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 4 0 13:32
12. ISKRA Kotuń 5 0 15:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07576 Michał Markowski Polska 04.09.1987 6 0 18:0
07587 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 5 6 15:18
07583 Mikołaj Jurek Polska 26.05.2005 5 4 15:12
07574 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 4 4 12:12
07589 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 1 3 3:9
08649 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 0 0:0
08647 Łukasz Paczkowski Polska 24.07.1986 0 0 0:0
08596 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 0 0 0:0
07588 Wiktoria Szulc Polska 29.08.2005 0 0 0:0
08594 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
08678 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
08595 Jacek Szczepaniak Polska 14.01.1969 0 0 0:0
08598 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 0 0 0:0
08593 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 0 0 0:0
07580 Adam Władysiuk Polska 14.04.1995 0 0 0:0
07590 Adam Zbierada Polska 29.01.2007 0 0 0:0
07584 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07586 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 0 0 0:0
07582 Mateusz Domań Polska 23.04.2006 0 0 0:0
07575 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 2 0:6
07578 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 0 0 0:0
08597 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 3 0:9
07577 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 0 0:0
08592 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMB 1
MKS POGOŃ TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
024
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
030
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMB 8
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice -:- Szczegóły