Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 051 615
E-mail:
przemo06@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół ul. Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Jurek

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Paca 44, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07583 Mikołaj Jurek Polska 26.05.2005 19 11 57:33
07589 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 13 12 39:36
07574 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 13 12 39:36
07587 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 8 10 24:30
07576 Michał Markowski Polska 04.09.1987 6 0 18:0
08649 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 0 0:0
08596 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 0 0 0:0
07588 Wiktoria Szulc Polska 29.08.2005 0 0 0:0
08647 Łukasz Paczkowski Polska 24.07.1986 0 0 0:0
08594 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
08678 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
08595 Jacek Szczepaniak Polska 14.01.1969 0 0 0:0
08598 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 0 0 0:0
08593 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 0 0 0:0
07580 Adam Władysiuk Polska 14.04.1995 0 0 0:0
07590 Adam Zbierada Polska 29.01.2007 0 0 0:0
07584 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07586 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 0 11 0:33
07582 Mateusz Domań Polska 23.04.2006 0 0 0:0
07575 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 2 0:6
07578 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 0 0 0:0
08597 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 7 0:21
07577 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 0 0:0
08592 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMB 1
MKS POGOŃ TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
024
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
030
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00
041
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMB 8
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 0:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
4LMB 12
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
4LMB 13
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
4LMB 14
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
4LMB 15
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
4LMB 16
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły