Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS TENIS Węgrów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 193 598
E-mail:
lipkrzys@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bohaterów Warszawy 10, 07-100 Węgrów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Lipka

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Kościuszki 16, Węgrów
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 10 19 82:35
2. KS LIMA Pruszków 10 18 79:35
3. ULKS Kazanów 10 17 81:32
4. STS Szydłowiec 10 12 65:46
5. LUKS Kowala 10 12 60:64
6. SKS 40 II Warszawa 10 11 61:63
7. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 10 9 49:63
8. TG SOKÓŁ Brwinów 10 8 54:56
9. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 10 5 48:68
10. ULKS TENIS Węgrów 10 5 43:73
11. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 10 4 39:76
12. ISKRA Kotuń 10 0 33:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07768 Adam Ostrowski Polska 04.09.1974 14 9 42:27
07766 Krzysztof Lipka Polska 15.03.1966 7 14 21:42
07769 Michał Szcześnik Polska 01.03.1975 3 15 9:45
07762 Jarosław Góralczyk Polska 21.07.1964 3 13 9:39
07765 Michał Krynicki Polska 24.03.1989 2 4 6:12
07767 Mateusz Maleszewski Polska 19.04.1992 0 0 0:0
07771 Dariusz Jaszczur Polska 14.11.1960 0 0 0:0
07763 Mateusz Góralczyk Polska 26.06.2000 0 0 0:0
07761 Mariusz Burzyński Polska 12.02.1968 0 0 0:0
07764 Mirosław Kmieć Polska 08.03.1980 0 1 0:3
07770 Patryk Zawadzki Polska 09.04.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
4LMB 2
KS LIMA Pruszków ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
013
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
4LMB 4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
027
4LMB 5
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00
039
4LMB 7
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
4LMB 9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły