Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS Kowala
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 773 245
E-mail:
danielj.ra@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa - Parznice 53, 26-624 Kowala
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Daniel Jasiński

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08067 Kamil Samulak Polska 02.01.1990 22 2 66:6
08070 Kacper Woźniak Polska 18.10.1987 13 12 39:36
08062 Mariusz Ablewski Polska 08.11.1988 12 11 36:33
08065 Michał Mendrek Polska 15.01.1999 8 18 24:54
08066 Przemysław Nowak Polska 29.01.1984 1 10 3:30
08068 Tomasz Świtka Polska 08.03.1960 0 2 0:6
08064 Norbert Jasiński Polska 21.01.1984 0 2 0:6
08063 Daniel Jasiński Polska 07.03.1978 0 0 0:0
08069 Stanisław Więcaszek Polska 19.07.1947 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
4LMB 1
ULKS Kazanów LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
4LMB 2
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
013
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
019
4LMB 4
LUKS Kowala KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
025
4LMB 5
MKS POGOŃ TREMET Siedlce LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMB 6
LUKS Kowala ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-11-29
g. 17:45
037
4LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMB 8
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMB 9
STS Szydłowiec LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
4LMB 10
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMB 11
KS LIMA Pruszków LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
002
4LMB 12
LUKS Kowala KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
007
4LMB 13
KTS II Kozienice LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
4LMB 14
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
4LMB 15
LUKS Kowala STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
4LMB 16
LUKS Kowala ULKS Kazanów -:- Szczegóły