Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS LIMA Pruszków
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
574 546 068
E-mail:
kts.lima.pruszkow@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Południowa 2b, Zielonki-Parcela,
05-082 Stare Babice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Osiński
604 472 564
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08793 Damian Świerczek Polska 21.09.1989 19 6 57:18
09254 Reinhold Utri Polska 27.02.1967 18 3 54:9
09264 Piotr Wikło Polska 30.06.1989 15 3 45:9
09255 Arkadiusz Świtała Polska 12.01.1976 13 4 39:12
09253 Marian Balak Polska 02.08.1970 12 3 36:9
08794 Grzegorz Pławski Polska 17.06.1984 3 2 9:6
09257 Łukasz Jaworski Polska 03.04.1986 1 3 3:9
09256 Tomasz Kaszlewicz Polska 19.12.1993 1 3 3:9
09260 Marcin Kacperczyk Polska 18.07.1980 0 1 0:3
09261 Piotr Sarnowski Polska 06.06.1979 0 0 0:0
09259 Marek Osiński Polska 11.02.1967 0 0 0:0
09258 Jerome Jonah Polska 18.07.1966 0 0 0:0
09262 Leszek Wojda Polska 06.07.1973 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
4LMB 1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
4LMB 2
KS LIMA Pruszków ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMB 3
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
021
4LMB 4
KS LIMA Pruszków MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
034
4LMB 6
KS LIMA Pruszków UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00
041
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMB 8
KS LIMA Pruszków STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
4LMB 10
ULKS Kazanów KS LIMA Pruszków 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMB 11
KS LIMA Pruszków LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
002
4LMB 12
LUKS Kowala KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
4LMB 13
STS Szydłowiec KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2020-04-03
g. 18:00
014
4LMB 14
KS LIMA Pruszków ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
4LMB 15
KS LIMA Pruszków UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
4LMB 16
KS LIMA Pruszków KTS II Kozienice -:- Szczegóły