Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
507 359 171
E-mail:
tomek841@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlanych 14, 05-530 Góra Kalwaria
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Walkiewicz

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 5 10 42:16
2. ULKS Kazanów 4 8 36:5
3. KS LIMA Pruszków 5 8 38:20
4. TG SOKÓŁ Brwinów 4 6 26:15
5. LUKS Kowala 5 5 29:34
6. STS Szydłowiec 3 4 20:10
7. SKS 40 II Warszawa 4 4 25:26
8. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4 4 19:27
9. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 5 2 17:36
10. ULKS TENIS Węgrów 4 1 15:32
11. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 4 0 13:32
12. ISKRA Kotuń 5 0 15:42

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04816 Tomasz Walkiewicz Polska 20.08.1989 5 6 15:18
04807 Kamil Borowy Polska 26.06.1988 4 5 12:15
04819 Igor Zaytsev Rosja 08.09.1966 3 3 9:9
04809 Zenon Klimek Polska 22.01.1965 2 0 6:0
04818 Kamil Wojtyński Polska 17.10.1997 0 0 0:0
04808 Cezary Dębski Polska 31.01.1996 0 0 0:0
04813 Zbigniew Samoraj Polska 31.03.1956 0 0 0:0
04806 Jarosław Pukacz Polska 05.04.1991 0 0 0:0
04817 Radosław Wasilak Polska 03.05.1996 0 0 0:0
04810 Paweł Kowal Polska 15.08.2001 0 0 0:0
04811 Damian Kwapisz Polska 11.03.1985 0 3 0:9
04805 Tomasz Słodziński Polska 17.11.1983 0 4 0:12
04814 Zbigniew Skrzypczak Polska 28.10.1965 0 5 0:15
04812 Zbigniew Perzyna Polska 23.01.1957 0 0 0:0
04815 Cezary Walczak Polska 27.02.1993 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
4LMB 1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
4LMB 2
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
4LMB 3
ULKS Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
4LMB 4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
4LMB 6
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
4LMB 8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
4LMB 10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły