Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA II Gostynin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
505 495 164
E-mail:
ruteks@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23,
09-500 Gostynin (wjazd od ul. Płockiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Arkadiusz Rutowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 8 16 71:19
2. TRANSLUK SRS III Łomna 8 14 62:30
3. GKS FALA Nowy Duninów 8 12 57:33
4. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 8 10 53:37
5. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8 6 45:46
6. UKS GROT Mała Wieś 8 5 40:52
7. UKS II Sanniki 8 4 36:60
8. TĘCZA III Budki Piaseckie 8 3 22:65
9. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8 2 21:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04584 Paweł Milczarski Polska 21.01.1978 16 3 48:9
04607 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 12 2 36:6
04597 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 11 1 33:3
04594 Kacper Farys Polska 06.11.2003 10 2 30:6
04585 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 7 0 21:0
04600 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 2 0 6:0
04601 Bartosz Naczmański Polska 25.01.2005 1 2 3:6
04602 Antonina Osmolak Polska 08.09.2008 0 0 0:0
04599 Igor Milczarski Polska 14.04.2009 0 0 0:0
04606 Aleks Stasiński Polska 04.10.2005 0 0 0:0
04593 Małgorzata Cichońska Polska 30.09.2008 0 0 0:0
04592 Franciszek Brzozowski Polska 15.05.2008 0 0 0:0
04603 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 0 0 0:0
04591 Mikołaj Antonowicz Polska 10.08.2008 0 0 0:0
04595 Shady Hemid Polska 17.06.2005 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
5LMA 1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMA 2
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMA 3
UKS ALFA II Gostynin MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
015
5LMA 4
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 2:8 Szczegóły
2019-11-13
g. 19:00
017
5LMA 5
UKS ALFA II Gostynin UKS II Sanniki 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMA 6
TRANSLUK SRS III Łomna UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMA 7
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMA 8
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły