Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 350 947
E-mail:
jasiek7410@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Gąbinie,
Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Zaleski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP w Słubicach
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 8 16 71:19
2. TRANSLUK SRS III Łomna 8 14 62:30
3. GKS FALA Nowy Duninów 8 12 57:33
4. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 8 10 53:37
5. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8 6 45:46
6. UKS GROT Mała Wieś 8 5 40:52
7. UKS II Sanniki 8 4 36:60
8. TĘCZA III Budki Piaseckie 8 3 22:65
9. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8 2 21:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07479 Rafał Jaśpiński Polska 29.04.1984 6 12 18:36
07487 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 6 11 18:33
07483 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 3 5 9:15
07478 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 2 16 6:48
07488 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 0 9 0:27
07482 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 0 0:0
07485 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 0 0 0:0
07486 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 0 0 0:0
07475 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0
07491 Kuba Zaleski Polska 25.05.2003 0 0 0:0
07489 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
07481 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 0 0 0:0
07480 Dariusz Krzewicki Polska 17.05.1967 0 0 0:0
07477 Michał Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
07476 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
07474 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 0 0 0:0
07490 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 0 0 0:0
07484 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 3:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
5LMA 2
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 2:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMA 3
UKS ALFA II Gostynin MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
016
5LMA 4
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5LMA 5
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 14:00
028
5LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 0:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
029
5LMA 8
UKS II Sanniki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:5 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
5LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły