Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS III Łomna
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 282 559
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Łomna, ul. Kochanowskiego 89,
05-152 Czosnów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Justyn Milewski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 9 18 79:23
2. TRANSLUK SRS III Łomna 9 16 70:33
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 9 12 61:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 9 6 49:54
6. UKS GROT Mała Wieś 9 5 43:60
7. UKS II Sanniki 8 4 36:60
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 9 4 30:66
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 9 3 23:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03189 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 25 0 75:0
03197 Szymon Sakowicz Polska 16.12.2002 17 4 51:12
03202 Jan Królak Polska 25.05.2005 7 7 21:21
03201 Jakub Konieczny Polska 05.10.2005 4 12 12:36
03200 Mateusz Franiewski Polska 14.09.2003 2 6 6:18
03180 Paweł Piasecki Polska 21.03.1977 0 0 0:0
03199 Kacper Balcerowski Polska 26.01.2006 0 1 0:3
03203 Mateusz Piasecki Polska 02.05.2008 0 0 0:0
03198 Adrian Pacholak Polska 14.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
001
5LMA 1
TRANSLUK SRS III Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMA 2
UKS II Sanniki TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
5LMA 4
TRANSLUK SRS III Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
018
5LMA 5
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki TRANSLUK SRS III Łomna 3:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMA 6
TRANSLUK SRS III Łomna UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
026
5LMA 7
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS III Łomna 6:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
5LMA 8
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
5LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 16:00
001
5LMA 10
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS III Łomna 3:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 14:00
005
5LMA 11
TRANSLUK SRS III Łomna UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
014
5LMA 13
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
018
5LMA 14
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
022
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
026
5LMA 16
TRANSLUK SRS III Łomna GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
030
5LMA 17
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 14:00
034
5LMA 18
TRANSLUK SRS III Łomna MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły