Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS FALA Nowy Duninów
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 897 607
E-mail:
andrzejszymborski@sinstal.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Gostynińska 1, 09-505 Nowy Duninów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Szymborski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07546 Rafał Kamiński Polska 23.12.1981 15 6 45:18
07542 Michał Jędrzejczak Polska 30.03.1999 13 7 39:21
07543 Paweł Jędrzejczak Polska 06.03.1971 13 9 39:27
07544 Wojciech Jędrzejczak Polska 09.12.1973 5 7 15:21
07541 Arkadiusz Jaskuła Polska 11.12.1978 2 4 6:12
07540 Piotr Buczyński Polska 13.10.1984 1 1 3:3
07549 Andrzej Szymborski Polska 13.10.1976 0 0 0:0
07545 Włodzimierz Kalwasiński Polska 14.06.1973 0 0 0:0
07547 Roman Krukowski Polska 04.10.1974 0 1 0:3
07548 Włodzimierz Romański Polska 06.01.1967 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
5LMA 1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
5LMA 3
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
016
5LMA 4
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 16:00
019
5LMA 5
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 16:00
021
5LMA 6
UKS II Sanniki GKS FALA Nowy Duninów 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
026
5LMA 7
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS III Łomna 6:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
031
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
5LMA 9
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
5LMA 10
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
5LMA 12
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
016
5LMA 13
GKS FALA Nowy Duninów MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
019
5LMA 14
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
021
5LMA 15
GKS FALA Nowy Duninów UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
026
5LMA 16
TRANSLUK SRS III Łomna GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
031
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
036
5LMA 18
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły