Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS GROT Mała Wieś
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
608 290 775
E-mail:
uksgrot@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Kochanowskiego 17,
09- 460 Mała Wieś
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Białasiewicz

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 8 16 71:19
2. TRANSLUK SRS III Łomna 8 14 62:30
3. GKS FALA Nowy Duninów 8 12 57:33
4. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 8 10 53:37
5. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8 6 45:46
6. UKS GROT Mała Wieś 8 5 40:52
7. UKS II Sanniki 8 4 36:60
8. TĘCZA III Budki Piaseckie 8 3 22:65
9. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8 2 21:65

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08041 Damian Szajewski Polska 19.11.2000 8 10 24:30
08036 Janusz Duch Polska 16.06.1961 7 9 21:27
08043 Wiktoria Zaniewska Polska 22.05.1997 7 5 21:15
08039 Leon Pawlak Polska 20.02.1944 6 3 18:9
08042 Krystian Szajewski Polska 19.11.2000 3 6 9:18
08033 Grzegorz Białasiewicz Polska 25.05.1972 1 3 3:9
08035 Henryk Czarnecki Polska 15.02.1978 1 0 3:0
08034 Ryszard Borkowski Polska 27.10.1953 1 4 3:12
08031 Marek Wilk Polska 25.08.1970 0 0 0:0
08032 Łukasz Wyrębkowski Polska 18.08.1984 0 2 0:6
08030 Grzegorz Kozak Polska 30.08.1977 0 0 0:0
08037 Rafał Dutkiewicz Polska 07.01.1984 0 0 0:0
08038 Paweł Figurski Polska 15.06.1971 0 0 0:0
08029 Paweł Górka Polska 20.05.2003 0 0 0:0
08028 Igor Kozak Polska 30.06.2006 0 0 0:0
08040 Marek Pielat Polska 16.07.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
001
5LMA 1
TRANSLUK SRS III Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
5LMA 2
UKS GROT Mała Wieś TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
5LMA 3
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
015
5LMA 4
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 16:00
019
5LMA 5
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
024
5LMA 6
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 14:00
028
5LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 0:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły