Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TĘCZA III Budki Piaseckie
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 554 325
E-mail:
radekjurzyk@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich,
96-516 Szymanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jurzyk

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05724 Stanisław Głowacki Polska 07.02.1952 10 6 30:18
05725 Radosław Jurzyk Polska 19.08.1966 8 2 24:6
07020 Hubert Włodarczyk Polska 07.11.2004 3 16 9:48
05721 Szymon Wołowczyk Polska 24.07.2006 1 19 3:57
05734 Błażej Skrzypkowski Polska 18.07.2001 0 0 0:0
05728 Grzegorz Piórkowski Polska 07.04.1993 0 0 0:0
05726 Michał Kowalczyk Polska 12.05.2001 0 0 0:0
05722 Nikodem Zofczak Polska 08.07.2003 0 0 0:0
05735 Wiktoria Wrublewicz Polska 20.02.2001 0 0 0:0
05719 Piotr Furmanik Polska 13.02.2005 0 0 0:0
05731 Mariusz Selerski Polska 07.04.1972 0 0 0:0
05720 Paweł Heleniak Polska 24.04.2005 0 17 0:51
05723 Tomasz Chrzanowski Polska 07.07.1986 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 3:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
5LMA 2
UKS GROT Mała Wieś TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
009
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
5LMA 4
TRANSLUK SRS III Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
023
5LMA 6
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 1:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMA 7
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
031
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
035
5LMA 9
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
5LMA 10
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
5LMA 11
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś 3:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
5LMA 12
UKS II Sanniki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
014
5LMA 13
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
023
5LMA 15
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
027
5LMA 16
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
031
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
035
5LMA 18
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły