Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS II Sanniki
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
664 198 998
E-mail:
a.kotowicz@sanniki.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Warszawska 183,
09-540 Sanniki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Podsiadły

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05020 Krystian Białecki Polska 04.08.1998 12 11 36:33
03296 Dariusz Jaros Polska 09.12.1975 8 5 24:15
03299 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 7 10 21:30
03297 Konrad Kuras Polska 11.12.1970 3 9 9:27
03293 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 2 2 6:6
05019 Andrzej Pluta Polska 14.04.1966 2 14 6:42
03985 Andrzej Łon Polska 28.02.1953 0 2 0:6
10391 Paweł Graszka Polska 16.11.1975 0 0 0:0
07908 Jakub Domański Polska 13.02.1986 0 0 0:0
03302 Jakub Robak Polska 02.01.2008 0 0 0:0
03295 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 0 2 0:6
03291 Hubert Bąbrych Polska 10.01.2001 0 0 0:0
03303 Kamil Robak Polska 31.10.2005 0 0 0:0
03300 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 0 0 0:0
03301 Dawid Oleksik Polska 09.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMA 2
UKS II Sanniki TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
009
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
013
5LMA 4
UKS II Sanniki ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 5:8 Szczegóły
2019-11-13
g. 19:00
017
5LMA 5
UKS ALFA II Gostynin UKS II Sanniki 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 16:00
021
5LMA 6
UKS II Sanniki GKS FALA Nowy Duninów 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
5LMA 7
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
029
5LMA 8
UKS II Sanniki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 14:00
005
5LMA 11
TRANSLUK SRS III Łomna UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
5LMA 12
UKS II Sanniki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
013
5LMA 13
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
017
5LMA 14
UKS II Sanniki UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
021
5LMA 15
GKS FALA Nowy Duninów UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
025
5LMA 16
UKS II Sanniki ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
029
5LMA 17
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
033
5LMA 18
UKS II Sanniki UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły