Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS II Łomna
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 874 717
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Łomna, ul. Kochanowskiego 89,
05-152 Czosnów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Rafał Mamaj

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 8 15 69:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8 15 64:30
3. TS Ciechanów 8 12 59:30
4. GUKS SPARTA Szczytno 8 9 53:44
5. KS SPARTA Nasielsk 8 8 51:41
6. TRANSLUK SRS II Łomna 8 5 30:60
7. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8 4 36:51
8. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8 4 34:60
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8 0 10:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03176 Krzysztof Wroniewski Polska 14.04.1988 9 10 27:30
03190 Dominik Ocipka Polska 17.09.1997 4 2 12:6
03179 Tomasz Pawłowski Polska 18.07.1982 4 9 12:27
03191 Kamil Ocipka Polska 21.11.1986 2 3 6:9
03187 Jarosław Mamaj Polska 20.11.1986 2 10 6:30
03188 Rafał Mamaj Polska 03.03.1988 1 4 3:12
03192 Hubert Pacholak Polska 17.09.1978 1 13 3:39
03193 Radosław Przychodzki Polska 31.12.1974 0 0 0:0
03184 Mateusz Jóźwiak Polska 24.06.1994 0 0 0:0
03195 Artur Smarzyk Polska 01.03.1992 0 0 0:0
03194 Mariusz Regulski Polska 31.12.1969 0 0 0:0
03186 Krystian Marek Polska 28.04.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-30
g. 18:00
001
5LMB 1
TRANSLUK SRS II Łomna GUKS SPARTA Szczytno 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMB 2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
5LMB 4
TRANSLUK SRS II Łomna TS Ciechanów 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
018
5LMB 5
KS SPARTA Nasielsk TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMB 6
TRANSLUK SRS II Łomna KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
026
5LMB 7
ŁKTS PROFILTER Łochów TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
5LMB 8
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:30
034
5LMB 9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły