Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
669 397 883
E-mail:
7daro@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 312, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Grela

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 9 17 79:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9 16 71:37
3. TS Ciechanów 10 15 75:38
4. KS SPARTA Nasielsk 10 12 68:45
5. GUKS SPARTA Szczytno 10 12 68:54
6. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10 6 45:70
7. TRANSLUK SRS II Łomna 10 6 40:75
8. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 10 4 38:69
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10 0 12:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07305 Krzysztof Grela Polska 23.10.1964 14 8 42:24
07304 Zdzisław Faber Polska 14.03.1975 9 11 27:33
07307 Daniel Marszał Polska 05.05.1977 6 12 18:36
07306 Andrzej Jędróźwiak Polska 05.11.1966 3 18 9:54
07300 Wojciech Karpiński Polska 22.10.1966 1 2 3:6
07303 Dariusz Brzeziński Polska 05.06.1967 1 8 3:24
07302 Bartosz Brzeziński Polska 31.07.1997 1 1 3:3
07301 Bogdan Świątek Polska 15.11.1950 0 0 0:0
07299 Krystian Kamiński Polska 19.04.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
5LMB 1
KS SPARTA Nasielsk UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMB 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
5LMB 3
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5LMB 5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
024
5LMB 6
GUKS SPARTA Szczytno UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
025
5LMB 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
5LMB 8
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2020-01-10
g. 17:30
035
5LMB 9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
5LMB 10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
5LMB 11
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
5LMB 12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
020
5LMB 14
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
024
5LMB 15
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
025
5LMB 16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
030
5LMB 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
035
5LMB 18
TS Ciechanów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły