Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
535 545 006
E-mail:
ktsndm@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Młodzieżowa 1, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Rutkowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 9 17 79:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8 15 64:30
3. TS Ciechanów 9 14 68:31
4. GUKS SPARTA Szczytno 9 11 61:47
5. KS SPARTA Nasielsk 9 10 59:44
6. TRANSLUK SRS II Łomna 9 5 33:68
7. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9 4 37:60
8. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 9 4 37:68
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9 0 10:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03167 Mateusz Rutkowski Polska 08.04.1991 4 12 12:36
03168 Jacek Skwarczyński Polska 27.01.1991 3 8 9:24
03163 Jan Klepko Polska 19.10.2000 2 0 6:0
03159 Jarosław Jaworski Polska 23.01.1979 1 10 3:30
03160 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 0 0 0:0
03171 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 0 0 0:0
10272 Dariusz Wąsiewski Polska 07.05.1968 0 6 0:18
10273 Jakub Leszczyński Polska 23.01.2004 0 0 0:0
03170 Damian Szymański Polska 31.07.1990 0 0 0:0
03174 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 0 0 0:0
03166 Kacper Olczak Polska 24.05.2000 0 0 0:0
03156 Sławomir Bieniek Polska 20.06.1952 0 7 0:21
03172 Adam Wawrzyński Polska 31.10.1992 0 2 0:6
03157 Adrian Sobótka Polska 03.09.1999 0 0 0:0
03154 Jakub Wysocki Polska 28.06.2003 0 2 0:6
03155 Kacper Sokół Polska 14.07.2005 0 0 0:0
03158 Piotr Wiśniewski Polska 06.11.1987 0 17 0:51

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
5LMB 1
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMB 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMB 3
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
015
5LMB 4
GUKS SPARTA Szczytno KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
017
5LMB 5
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMB 6
TRANSLUK SRS II Łomna KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMB 7
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMB 8
KS SPARTA Nasielsk KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
5LMB 10
ŁKTS PROFILTER Łochów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
5LMB 11
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 14:00
011
5LMB 12
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
015
5LMB 13
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
017
5LMB 14
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
022
5LMB 15
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
027
5LMB 16
TS Ciechanów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
032
5LMB 17
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły