Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
535 545 006
E-mail:
ktsndm@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Młodzieżowa 1, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Rutkowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 9 17 79:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9 16 71:37
3. TS Ciechanów 10 15 75:38
4. KS SPARTA Nasielsk 10 12 68:45
5. GUKS SPARTA Szczytno 10 12 68:54
6. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10 6 45:70
7. TRANSLUK SRS II Łomna 10 6 40:75
8. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 10 4 38:69
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10 0 12:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03167 Mateusz Rutkowski Polska 08.04.1991 5 13 15:39
03168 Jacek Skwarczyński Polska 27.01.1991 3 8 9:24
03163 Jan Klepko Polska 19.10.2000 2 0 6:0
03158 Piotr Wiśniewski Polska 06.11.1987 1 18 3:54
03159 Jarosław Jaworski Polska 23.01.1979 1 10 3:30
03160 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 0 0 0:0
03171 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 0 0 0:0
10272 Dariusz Wąsiewski Polska 07.05.1968 0 7 0:21
10273 Jakub Leszczyński Polska 23.01.2004 0 0 0:0
03174 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 0 0 0:0
03166 Kacper Olczak Polska 24.05.2000 0 0 0:0
03156 Sławomir Bieniek Polska 20.06.1952 0 7 0:21
03172 Adam Wawrzyński Polska 31.10.1992 0 2 0:6
03157 Adrian Sobótka Polska 03.09.1999 0 1 0:3
03154 Jakub Wysocki Polska 28.06.2003 0 3 0:9
03155 Kacper Sokół Polska 14.07.2005 0 1 0:3
03170 Damian Szymański Polska 31.07.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
5LMB 1
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMB 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMB 3
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
015
5LMB 4
GUKS SPARTA Szczytno KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
017
5LMB 5
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMB 6
TRANSLUK SRS II Łomna KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMB 7
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMB 8
KS SPARTA Nasielsk KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
5LMB 10
ŁKTS PROFILTER Łochów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
5LMB 11
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 14:00
011
5LMB 12
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
015
5LMB 13
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
017
5LMB 14
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
022
5LMB 15
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
027
5LMB 16
TS Ciechanów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
032
5LMB 17
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły