Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 9 17 79:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9 16 71:37
3. TS Ciechanów 10 15 75:38
4. KS SPARTA Nasielsk 10 12 68:45
5. GUKS SPARTA Szczytno 10 12 68:54
6. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10 6 45:70
7. TRANSLUK SRS II Łomna 10 6 40:75
8. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 10 4 38:69
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10 0 12:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07791 Marcin Borucki Polska 04.02.1980 9 11 27:33
07801 Sławomir Mikołajewicz Polska 29.05.1987 9 13 27:39
08372 Maciej Jarocki Polska 22.12.1992 7 6 21:18
07799 Krzysztof Kubkowski Polska 27.03.1976 6 9 18:27
07795 Radosław Jastrzębowski Polska 03.05.1982 3 14 9:42
07807 Marcin Spurek Polska 01.11.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
5LMB 1
TS Ciechanów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:30
007
5LMB 2
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS SPARTA Nasielsk 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMB 3
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
5LMB 4
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5LMB 5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-12-15
g. 14:30
028
5LMB 7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa GUKS SPARTA Szczytno 3:8 Szczegóły
2019-12-21
g. 11:30
029
5LMB 8
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:30
034
5LMB 9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2020-02-02
g. 14:00
002
5LMB 10
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
5LMB 11
KS SPARTA Nasielsk SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-03-15
g. 14:00
011
5LMB 12
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
016
5LMB 13
ŁKTS PROFILTER Łochów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
020
5LMB 14
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
028
5LMB 16
GUKS SPARTA Szczytno SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:30
029
5LMB 17
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 14:00
034
5LMB 18
TRANSLUK SRS II Łomna SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły