Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ II Siedlce
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 595 957
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Popiełuszki 8, Siedlce
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06415 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 20 3 60:9
06418 Filip Rudnicki Polska 07.01.1998 10 11 30:33
06430 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 7 3 21:9
06419 Mateusz Zdoliński Polska 02.02.2006 7 11 21:33
06420 Radosław Bojar Polska 14.02.2007 5 5 15:15
06421 Anna Pacelt Polska 05.06.2007 2 3 6:9
07052 Jakub Kryński Polska 06.03.2007 0 0 0:0
06426 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 0 0 0:0
06431 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 0 0 0:0
06432 Paweł Wojciechowski Polska 07.05.1991 0 0 0:0
06428 Julia Andrunik Polska 15.02.2005 0 1 0:3
06429 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 0 0 0:0
06417 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
004
1
MKS POGOŃ II Siedlce ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
KS Kobyłka MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:00
011
3
MKS POGOŃ II Siedlce SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 09:00
015
4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
017
5
MKS POGOŃ II Siedlce KS LIMA II Pruszków 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
022
6
TRANSLUK SRS IV Łomna MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
027
7
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
8
SKS 40 III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 4:8 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00
004
10
ŁKTS PROFILTER II Łochów MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
11
MKS POGOŃ II Siedlce KS Kobyłka 7:7 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
015
13
MKS POGOŃ II Siedlce TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
14
KS LIMA II Pruszków MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 14:00
024
15
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
025
16
MKS POGOŃ II Siedlce AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły