Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS IV Łomna
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
516 456 794
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Łomna, ul. Kochanowskiego 89, 05-152 Czosnów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Aneta Wojcieska

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03182 Adam Ertman Polska 09.09.1999 10 9 30:27
03196 Kamil Wilczyński Polska 02.04.1998 6 14 18:42
10663 Damian Brylak Polska 06.11.1995 1 0 3:0
03181 Bartłomiej Ocipka Polska 31.03.1998 1 1 3:3
03185 Tadeusz Kręźlewicz Polska 15.02.1960 1 10 3:30
03178 Krzysztof Gromadka Polska 23.07.1994 1 8 3:24
03177 Mariusz Gałczyński Polska 25.03.1986 0 0 0:0
03175 Aneta Wojcieska Polska 29.06.1993 0 11 0:33
03177 Karol Wiśniewski Polska 04.01.1986 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
1
TRANSLUK SRS IV Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
KS LIMA II Pruszków TRANSLUK SRS IV Łomna 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
014
4
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
018
5
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 9:1 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
022
6
TRANSLUK SRS IV Łomna MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
026
7
ŁKTS PROFILTER II Łochów TRANSLUK SRS IV Łomna 8:3 Szczegóły
2019-12-21
g. 17:00
030
8
TRANSLUK SRS IV Łomna KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
034
9
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 8:6 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
11
TRANSLUK SRS IV Łomna KS LIMA II Pruszków 0:10 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
12
TRANSLUK SRS IV Łomna SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
015
13
MKS POGOŃ II Siedlce TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
14
TRANSLUK SRS IV Łomna ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
KS Kobyłka TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
028
16
TRANSLUK SRS IV Łomna SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły