Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 368 011
E-mail:
kontakt.mlewandowski@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Solec 71, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Maciej Lewandowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09658 Bartłomiej Truszewski Polska 05.08.1975 13 2 39:6
08902 Karol Wojtasik Polska 01.05.1997 13 0 39:0
08896 Tomasz Gryziak Polska 18.04.1973 10 2 30:6
08897 Maciej Lewandowski Polska 17.01.1972 10 5 29:15
08899 Krystian Spilaszek Polska 23.11.1982 7 2 21:6
08895 Piotr Gradek Polska 08.04.1974 6 4 18:12
08898 Katarzyna Marszał Polska 18.06.1985 1 2 3:6
08901 Martyna Wieczorek Polska 13.03.1988 1 4 3:12
09657 Piotr Lech Polska 06.02.1969 0 0 0:0
08900 Paweł Walczak Polska 17.01.1961 0 0 0:0
08894 Andrzej Abramov Polska 29.11.1973 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
1
TRANSLUK SRS IV Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
006
2
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
3
SKS 40 III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 09:00
015
4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
019
5
ŁKTS PROFILTER II Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-12-08
g. 09:00
024
6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
9
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS LIMA II Pruszków 5:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
11
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 9:1 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
13
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
14
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
025
16
MKS POGOŃ II Siedlce AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły