Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Kobyłka
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 120 807
E-mail:
kskobylka@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
PSP Nr 3 w Kobyłce, ul. Załuskiego 57,
05-230 Kobyłka
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Karpienia

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08913 Adam Skibniewski Polska 03.04.1971 15 6 45:18
08909 Piotr Karpienia Polska 03.04.1962 13 7 39:21
08911 Robert Pędziak Polska 01.07.1967 8 10 24:30
10706 Mariusz Sałuda Polska 22.11.1978 3 3 9:9
08910 Grzegorz Klonowski Polska 12.03.1970 2 3 6:9
08914 Mateusz Śledziewski Polska 23.08.1994 2 2 6:6
08908 Grzegorz Jatkiewicz Polska 26.10.1975 1 1 3:3
08906 Andrzej Prusinowski Polska 13.04.1978 1 2 3:6
08912 Małgorzata Rudnik Polska 31.07.1964 1 4 3:12
10705 Andrzej Górczak Polska 27.09.1969 1 1 3:3
08907 Marek Gołębiewski Polska 16.04.1975 0 0 0:0
08905 Adam Sasin Polska 24.12.1973 0 3 0:9
09319 Maksymilian Śliwa Polska 20.08.2005 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
1
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
KS Kobyłka MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
3
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
020
5
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-08
g. 09:00
024
6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
7
KS Kobyłka KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-12-21
g. 17:00
030
8
TRANSLUK SRS IV Łomna KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
035
9
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
10
KS Kobyłka SKS 40 III Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
11
MKS POGOŃ II Siedlce KS Kobyłka 7:7 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
12
KS Kobyłka ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
13
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
14
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
KS Kobyłka TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
027
16
KS LIMA II Pruszków KS Kobyłka -:- Szczegóły