Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08375 Filip Filipkowski Polska 03.04.2003 6 4 18:12
08367 Bartosz Górski Polska 15.08.1988 6 11 18:33
08370 Jarosław Jankowski Polska 05.01.1977 5 7 15:21
07802 Krzysztof Molenda Polska 30.07.1976 4 11 12:33
07794 Radosław Hernik Polska 03.02.1972 3 2 9:6
07805 Piotr Rawski Polska 07.01.1997 2 8 6:24
07803 Dariusz Pinkowski Polska 11.06.1981 1 1 3:3
07806 Marek Sapryk Polska 08.10.1965 1 3 3:9
07798 Tomasz Kozłowski Polska 17.08.1968 0 9 0:27
07804 Olga Polakowska Polska 13.06.1959 0 0 0:0
08363 Dariusz Sapryk Polska 01.02.1992 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
0000-00-00
g. 00:00
002
1
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa SKS 40 III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:00
011
3
MKS POGOŃ II Siedlce SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:30
016
4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:5 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
020
5
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:00
029
8
KS LIMA II Pruszków SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
034
9
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 8:6 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
007
11
SKS 40 III Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
13
ŁKTS PROFILTER II Łochów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
14
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
028
16
TRANSLUK SRS IV Łomna SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły