Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS LIMA II Pruszków
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
574 546 068
E-mail:
kts.lima.pruszkow@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Południowa 2b, Zielonki-Parcela,
05-082 Stare Babice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Osiński
604 472 564
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 8 14 61:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8 13 62:29
3. MKS POGOŃ II Siedlce 8 12 56:36
4. KS Kobyłka 8 11 50:45
5. SKS 40 III Warszawa 8 7 49:41
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8 4 29:61
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 8 2 30:61
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 8 1 25:64
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09259 Marek Osiński Polska 11.02.1967 13 4 39:12
08794 Grzegorz Pławski Polska 17.06.1984 12 2 36:6
09256 Tomasz Kaszlewicz Polska 19.12.1993 12 0 36:0
09260 Marcin Kacperczyk Polska 18.07.1980 7 1 21:3
09261 Piotr Sarnowski Polska 06.06.1979 5 5 15:15
09264 Piotr Wikło Polska 30.06.1989 2 0 6:0
Jarosław Malinowski Polska 30.11.1975 0 2 0:6
Waldemar Drzewski Polska 30.11.1966 0 1 0:3
08793 Damian Świerczek Polska 21.09.1989 0 0 0:0
09257 Łukasz Jaworski Polska 03.04.1986 0 3 0:9
09263 Jan Turowski Polska 07.07.2001 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-13
g. 11:00
005
2
KS LIMA II Pruszków TRANSLUK SRS IV Łomna 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
009
3
UKS RETURN II Piaseczno KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
013
4
KS LIMA II Pruszków SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
017
5
MKS POGOŃ II Siedlce KS LIMA II Pruszków 8:5 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
021
6
KS LIMA II Pruszków ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
7
KS Kobyłka KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:00
029
8
KS LIMA II Pruszków SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
9
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS LIMA II Pruszków 5:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
11
TRANSLUK SRS IV Łomna KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
016
13
SKS 40 III Warszawa KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
14
KS LIMA II Pruszków MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
15
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
027
16
KS LIMA II Pruszków KS Kobyłka -:- Szczegóły