Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 III Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 189 937
E-mail:
kamil.rebman@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół ul. Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Rebman

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Paca 44, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 7 12 55:22
2. KS LIMA II Pruszków 7 12 53:23
3. MKS POGOŃ II Siedlce 7 10 48:31
4. KS Kobyłka 7 10 43:38
5. SKS 40 III Warszawa 7 6 42:34
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 7 4 27:53
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 7 2 25:53
8. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0
9. TRANSLUK SRS IV Łomna 7 0 18:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07578 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 8 6 24:18
08594 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 8 4 24:12
08595 Jacek Szczepaniak Polska 14.01.1969 5 5 15:15
08596 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 5 0 15:0
08593 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 5 6 15:18
08598 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 3 4 9:12
08592 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 0 0 0:0
07588 Wiktoria Szulc Polska 29.08.2005 0 0 0:0
07574 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 0 0 0:0
07584 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07589 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 0 0 0:0
08597 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 1 0:3
07586 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 0 2 0:6
07587 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
07583 Mikołaj Jurek Polska 26.05.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
1
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa SKS 40 III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
3
SKS 40 III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
013
4
KS LIMA II Pruszków SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
018
5
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 9:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
023
6
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
8
SKS 40 III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 4:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
9
ŁKTS PROFILTER II Łochów SKS 40 III Warszawa 0:10 Szczegóły