Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS TYMIANKA Stary Gózd
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starym Goździe,
26-806 Stara Błotnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Zaremba
503 124 358
piotr.zaremba4@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Barszcz
661 655 755
maribuu@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
SP w Starych Sieklukach
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08839 Mariusz Barszcz Polska 10.10.1987 13 4 39:12
08843 Hubert Świniarski Polska 09.03.1995 4 13 12:39
08842 Paweł Starzyński Polska 15.03.1993 3 8 9:24
08840 Bartłomiej Kołacz Polska 27.04.1998 1 10 3:30
08849 Dominik Makulski Polska 21.10.2006 0 1 0:3
08841 Karol Rogoliński Polska 28.01.1996 0 2 0:6
10675 Kacper Grochala Polska 05.03.1994 0 0 0:0
08845 Mateusz Kępka Polska 24.07.2003 0 3 0:9
08844 Piotr Zaremba Polska 08.07.1969 0 0 0:0
08848 Kuba Kujawiak Polska 25.11.2002 0 11 0:33
08846 Damian Górka Polska 04.07.2005 0 3 0:9
08850 Krystian Romanowski Polska 13.01.2004 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
1
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
012
3
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
014
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
019
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
023
6
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
026
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
8
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk 3:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
10
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
12
KTS III Kozienice UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
13
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
14
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły