Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS VICTORIA Jedlińsk
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 326 978
E-mail:
ulksvictoria@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Konopnickiej 2,
26-660 Jedlińsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bogdan Religa

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08836 Bogdan Religa Polska 01.02.1965 14 3 42:9
08835 Paweł Malinowski Polska 02.08.1980 14 4 42:12
08838 Dariusz Wieczorek Polska 03.06.1968 8 7 24:21
08834 Michał Kraska Polska 30.12.1988 6 9 18:27
08837 Julia Serafin Polska 23.01.2001 5 5 15:15
08832 Jarosław Chobot Polska 26.01.1966 3 5 9:15
08833 Artur Durak Polska 04.05.1996 1 1 3:3
09517 Paweł Olędzki Polska 26.06.1967 0 0 0:0
09561 Dariusz Figura Polska 13.12.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
1
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
009
3
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
013
4
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
017
5
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
021
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
025
7
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 6:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk 3:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
12
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
14
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS II Kazanów -:- Szczegóły