Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS II Kazanów
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 348 380
E-mail:
krolinho10@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościelna 52, 26-713 Kazanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Król

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04491 Andrzej Krężel Polska 12.02.1969 14 1 42:3
04497 Michał Gos Polska 11.06.1990 13 1 39:3
04486 Mateusz Król Polska 16.01.1991 8 4 24:12
04488 Bogusław Kmuk Polska 20.05.1955 8 3 24:9
04493 Dariusz Wilkiewicz Polska 01.02.1979 5 4 15:12
04490 Adam Trela Polska 02.09.1950 4 6 12:18
04489 Ryszard Głód Polska 26.02.1962 4 3 12:9
04499 Mateusz Wielgus Polska 01.09.1992 2 0 6:0
04494 Wojciech Zagożdżon Polska 24.02.1970 2 0 6:0
04503 Waldemar Mularski Polska 08.11.1975 0 0 0:0
04502 Rafał Kawecki Polska 26.08.1999 0 0 0:0
04501 Kacper Kawecki Polska 14.08.2000 0 0 0:0
04492 Marian Woźniak Polska 12.08.1950 0 0 0:0
04498 Stefan Wielgus Polska 16.06.1961 0 0 0:0
04495 Grzegorz Chmielewski Polska 04.05.1969 0 0 0:0
04487 Robert Król Polska 29.03.1962 0 0 0:0
04496 Robert Malec Polska 29.04.1969 0 0 0:0
04500 Eryk Skura Polska 02.03.1998 0 0 0:0
04505 Jakub Wasiak Polska 20.02.2002 0 0 0:0
04504 Bartosz Wasiak Polska 30.06.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
004
1
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
011
3
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
018
5
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 10:00
024
6
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
025
7
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
8
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
006
9
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
10
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
015
11
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
12
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
13
ULKS II Kazanów UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
14
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS II Kazanów -:- Szczegóły