Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS III Kozienice
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 157 888
E-mail:
roman.gol@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Roman Gołębiowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08343 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 15 3 45:9
08346 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 12 6 36:18
08358 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 11 5 33:15
08341 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 11 6 33:18
08344 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 5 3 15:9
08353 Paweł Skolimowski Polska 19.07.1994 2 3 6:9
08351 Marek Płachta Polska 23.10.1954 1 1 3:3
08359 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0
08339 Marcin Molga Polska 12.01.1976 0 0 0:0
08345 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
08355 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
08352 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 0 0 0:0
08360 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
08340 Mieczysław Ząbek Polska 06.06.1962 0 0 0:0
08349 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 0 0:0
08347 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
08357 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0
08350 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
08348 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0
08354 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 0 0 0:0
08342 Jakub Caban Polska 05.08.1997 0 0 0:0
08356 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
1
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
008
2
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
010
3
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
019
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
022
6
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
028
7
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 6:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
008
9
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
010
10
KTS III Kozienice UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
015
11
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
12
KTS III Kozienice UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
14
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły