Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
HoReCup AICR Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 372 084
E-mail:
marcingalazka26@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Gałązka

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Solec 71, Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07079 Piotr Michalczuk Polska 12.11.1998 16 2 48:6
07082 Artur Styczyński Polska 07.08.1969 13 8 39:24
07078 Mikołaj Krzymień Polska 19.07.1982 13 6 39:18
07080 Rafał Pierzchałka Polska 22.09.1983 2 12 6:36
07077 Marcin Gałązka Polska 12.10.1982 1 6 3:18
07075 Vladimir Butsko Polska 09.01.1985 0 0 0:0
07076 Paweł Dalbiak Polska 17.03.1978 0 12 0:36
07081 Miłosz Stanisławski Polska 26.08.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
1
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 18:30
007
2
HoReCup AICR Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
011
3
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
014
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 15:00
020
5
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
021
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
028
7
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
8
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
9
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
10
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
12
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
14
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły