Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
marekjkk@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Świętokrzyska 18A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 7 14 58:18
2. KTS III Kozienice 7 11 53:25
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 7 11 51:27
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 7 42:36
5. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 7 6 30:49
6. HoReCup AICR Warszawa 7 4 37:48
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 7 2 22:52
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 7 1 20:58

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08371 Wojciech Boksa Polska 14.06.1987 6 5 18:15
08365 Paweł Ziółkowski Polska 28.04.1993 5 10 15:30
08362 Rafał Kulpa Polska 08.10.1979 3 6 9:18
08366 Leszek Michalski Polska 06.02.1984 2 6 6:18
08364 Paweł Jasik Polska 26.08.1982 1 8 3:24
08361 Karolina Grobelna Polska 02.10.1984 0 0 0:0
08368 Paweł Gąska Polska 02.12.1968 0 2 0:6
08374 Mateusz Leźnicki Polska 06.07.1988 0 6 0:18
07793 Sebastian Florkowski Polska 08.08.1988 0 0 0:0
08369 Maciej Stachowiak Polska 26.09.1976 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
002
1
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
008
2
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
009
3
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 1:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 15:00
016
4
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
018
5
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
023
6
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły