Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
513 049 699
E-mail:
e-orlinski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlanych 14, 05-530 Góra Kalwaria
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ernest Orliński

Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04818 Kamil Wojtyński Polska 17.10.1997 14 4 41:12
04817 Radosław Wasilak Polska 03.05.1996 12 9 34:27
04808 Cezary Dębski Polska 31.01.1996 11 3 33:9
04812 Zbigniew Perzyna Polska 23.01.1957 6 5 18:15
04809 Zenon Klimek Polska 22.01.1965 4 2 11:6
04810 Paweł Kowal Polska 15.08.2001 1 3 3:9
04813 Zbigniew Samoraj Polska 31.03.1956 1 5 3:15
04805 Tomasz Słodziński Polska 17.11.1983 0 0 0:0
04806 Jarosław Pukacz Polska 05.04.1991 0 3 0:9
04811 Damian Kwapisz Polska 11.03.1985 0 0 0:0
04807 Kamil Borowy Polska 26.06.1988 0 0 0:0
04816 Tomasz Walkiewicz Polska 20.08.1989 0 0 0:0
04819 Igor Zaytsev Rosja 08.09.1966 0 0 0:0
04814 Zbigniew Skrzypczak Polska 28.10.1965 0 0 0:0
04815 Cezary Walczak Polska 27.02.1993 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
1
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
012
3
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
013
4
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 15:00
020
5
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
022
6
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-02-02
g. 10:00
003
8
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
006
9
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
10
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
12
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
14
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły