Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
500 236 769
E-mail:
ukslupuskabaty@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Włodarczyk
791 134 679, 511 150 030
mateusz.wlodarczyk@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 7 14 58:18
2. KTS III Kozienice 7 11 53:25
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 7 11 51:27
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 7 42:36
5. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 7 6 30:49
6. HoReCup AICR Warszawa 7 4 37:48
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 7 2 22:52
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 7 1 20:58

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08486 Rafał Wandor Polska 20.06.1980 8 7 24:21
08491 Mateusz Włodarczyk Polska 12.12.1985 6 9 18:27
08488 Konrad Gugała Polska 14.03.1999 5 9 15:26
08487 Bogusław Włodarczyk Polska 02.06.1955 5 7 15:20
07598 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 1 5 3:15
08569 Dariusz Zaręba Polska 12.10.1976 0 0 0:0
08566 Jan Jasiński Polska 01.03.1995 0 0 0:0
07601 Franciszek Wróblewski Polska 24.03.2009 0 0 0:0
07614 Sebastian Czajka Polska 22.07.2011 0 0 0:0
08567 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
08568 Marek Staniszewski Polska 04.01.1986 0 0 0:0
08490 Sławomir Cembrzyński Polska 24.05.1985 0 2 0:4
07593 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 0 0 0:0
10458 Jakub Gazda Polska 28.09.1997 0 0 0:0
09940 Konrad Kubik Polska 08.08.1978 0 0 0:0
08489 Andrzej Mamak Polska 21.07.1962 0 1 0:3
07607 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 0 0 0:0
07597 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
07603 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 0 0 0:0
07591 Tomasz Pyjor Polska 11.10.2005 0 0 0:0
07592 Jan Bodasiński Polska 28.07.2006 0 0 0:0
07608 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
07605 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
07609 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 0 0 0:0
07610 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
07612 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
07611 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
07604 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
07594 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07606 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 0 0:0
07596 Mateusz Jasiński Polska 07.02.2007 0 0 0:0
07599 Krzysztof Strupiński Polska 16.03.2006 0 0 0:0
07602 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
07595 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
07613 Karolina Zielińska Polska 02.09.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
003
1
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 18:30
007
2
HoReCup AICR Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
010
3
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 15:00
016
4
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
017
5
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 10:00
024
6
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
026
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 6:8 Szczegóły