Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Nadarzyn
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 100 820
E-mail:
klub@nadarzyn.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP, ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05495 Filip Kostecki Polska 08.04.2004 17 10 51:30
05490 Piotr Napiórkowski Polska 05.12.1972 17 0 51:0
05496 Maksymilian Nawarski Polska 01.06.2004 12 16 36:48
05489 Dominik Borowski Polska 26.03.1998 5 4 15:12
05497 Tomasz Trzaskowski Polska 24.08.2004 2 0 6:0
05494 Adam Kostecki Polska 03.01.2006 1 8 3:24
05491 Filip Frankowski Polska 28.03.2007 1 15 3:45
05492 Marek Klinowski Polska 20.12.2009 0 0 0:0
05493 Paweł Klinowski Polska 25.08.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
3LM 1
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
012
3LM 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-11-21
g. 15:00
024
3LM 4
KS Nadarzyn SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-06-11
g. 18:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
035
3LM 6
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
3LM 7
KTS Kozienice KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
3LM 8
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
051
3LM 9
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS Nadarzyn 8:4 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:00
057
3LM 10
KS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
064
3LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn 4:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
068
3LM 12
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
077
3LM 13
KS LIMA Pruszków KS Nadarzyn 9:1 Szczegóły