Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Nadarzyn
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 100 820
E-mail:
klub@nadarzyn.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Żółwińska 41, Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Napiórkowski
604 100 820
piotr.napiorkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP, ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 9 18 77:20
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6 12 50:12
3. KTS Kozienice 8 11 57:37
4. TRANSLUK SRS Łomna 10 11 63:64
5. KS Nadarzyn 8 9 50:40
6. UKS ALFA Gostynin 6 7 34:39
7. KU AZS PW Warszawa 7 7 40:48
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8 6 39:54
9. KTS II Kozienice 6 4 32:38
10. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6 4 26:40
11. KU AZS SGH Warszawa 5 3 27:37
12. KS SPÓJNIA II Warszawa 9 3 39:68
13. SKS 40 Warszawa 8 1 29:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05490 Piotr Napiórkowski Polska 05.12.1972 13 0 39:0
05495 Filip Kostecki Polska 08.04.2004 12 6 36:18
05496 Maksymilian Nawarski Polska 01.06.2004 8 12 24:36
05497 Tomasz Trzaskowski Polska 24.08.2004 2 0 6:0
05489 Dominik Borowski Polska 26.03.1998 2 2 6:6
05494 Adam Kostecki Polska 03.01.2006 1 4 3:12
05491 Filip Frankowski Polska 28.03.2007 1 11 3:33
05492 Marek Klinowski Polska 20.12.2009 0 0 0:0
05493 Paweł Klinowski Polska 25.08.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
3LM 1
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
012
3LM 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-11-21
g. 15:00
024
3LM 4
KS Nadarzyn SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
035
3LM 6
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
3LM 7
KTS Kozienice KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
3LM 8
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
051
3LM 9
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS Nadarzyn 8:4 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:00
057
3LM 10
KS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
064
3LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
068
3LM 12
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
077
3LM 13
KS LIMA Pruszków KS Nadarzyn -:- Szczegóły