Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 11 22 94:27
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8 14 64:23
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 10 13 67:45
5. KTS Kozienice 9 12 64:44
6. UKS ALFA Gostynin 9 11 56:59
7. KU AZS PW Warszawa 9 9 49:59
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 9 58:71
9. KU AZS SGH Warszawa 9 7 47:61
10. KTS II Kozienice 9 6 48:56
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 5 51:79
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10 5 43:71
13. SKS 40 Warszawa 10 1 34:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06956 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 14 8 42:24
06952 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 11 12 33:36
06953 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 10 11 30:33
06951 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 6 16 18:48
06962 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 0 0 0:0
06958 Paweł Olszewski Polska 11.03.1992 0 0 0:0
06961 Patryk Turek Polska 13.04.1991 0 0 0:0
06957 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0
06950 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 0 0 0:0
06954 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 0 0 0:0
06955 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 0 0 0:0
06960 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 0 0:0
06959 Andrzej Piotrowski Polska 28.02.1972 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
3LM 1
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa SKS 40 Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00
014
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
022
3LM 4
KU AZS PW Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
027
3LM 5
KTS Kozienice KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
033
3LM 6
KU AZS PW Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:45
040
3LM 7
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00
044
3LM 8
KU AZS PW Warszawa KTS II Kozienice 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
053
3LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
055
3LM 10
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
066
3LM 11
KS LIMA Pruszków KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00
078
3LM 13
KU AZS PW Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły