Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 9 18 77:20
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6 12 50:12
3. KTS Kozienice 8 11 57:37
4. TRANSLUK SRS Łomna 10 11 63:64
5. KS Nadarzyn 8 9 50:40
6. UKS ALFA Gostynin 6 7 34:39
7. KU AZS PW Warszawa 7 7 40:48
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8 6 39:54
9. KTS II Kozienice 6 4 32:38
10. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6 4 26:40
11. KU AZS SGH Warszawa 5 3 27:37
12. KS SPÓJNIA II Warszawa 9 3 39:68
13. SKS 40 Warszawa 8 1 29:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06956 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 11 7 33:21
06952 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 9 10 27:30
06953 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 8 11 24:33
06951 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 5 13 15:39
06962 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 0 0 0:0
06958 Paweł Olszewski Polska 11.03.1992 0 0 0:0
06961 Patryk Turek Polska 13.04.1991 0 0 0:0
06957 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0
06950 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 0 0 0:0
06954 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 0 0 0:0
06955 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 0 0 0:0
06960 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 0 0:0
06959 Andrzej Piotrowski Polska 28.02.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
3LM 1
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa SKS 40 Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00
014
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
022
3LM 4
KU AZS PW Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
027
3LM 5
KTS Kozienice KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
033
3LM 6
KU AZS PW Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:45
040
3LM 7
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
044
3LM 8
KU AZS PW Warszawa KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
053
3LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
055
3LM 10
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
066
3LM 11
KS LIMA Pruszków KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
078
3LM 13
KU AZS PW Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły