Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA Gostynin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 410 941
E-mail:
tomasz-kowalczyk-91@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Bema 23,
09-500 Gostynin (wjazd od ul. Płockiej)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Kowalczyk
662 410 941
tomasz-kowalczyk-91@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02388 Tomasz Kowalczyk Polska 29.03.1991 21 11 63:33
02392 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 15 15 45:45
02391 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 14 17 42:51
02390 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 7 23 21:69
02389 Paweł Milczarski Polska 21.01.1978 0 0 0:0
02405 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 0 0 0:0
02393 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 0 0 0:0
02400 Kacper Farys Polska 06.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
003
3LM 1
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
010
3LM 2
KS LIMA Pruszków UKS ALFA Gostynin 10:0 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00
014
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-06-10
g. 18:00
023
3LM 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2021-06-11
g. 18:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2020-11-16
g. 18:00
036
3LM 6
SKS 40 Warszawa UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00
048
3LM 8
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
049
3LM 9
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2020-12-21
g. 19:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
062
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00
070
3LM 12
UKS ALFA Gostynin KTS II Kozienice 8:6 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
075
3LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły