Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Kozienice
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
796 771 010
E-mail:
ktskozienice@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Kuryłek
796 771 010
ktskozienice@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05332 Jan Molęda Polska 31.01.1959 24 2 72:6
05343 Marcin Grzyb Polska 25.09.1988 21 3 63:9
05338 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 9 17 27:51
05334 Artur Moroz Polska 20.06.1963 8 13 24:39
05330 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 1 3 3:9
05337 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
05328 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 3 0:9
05324 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 0 2 0:6
05327 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 9 0:27
05333 Marcin Molga Polska 12.01.1976 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
005
3LM 1
KTS Kozienice KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
008
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
016
3LM 3
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
021
3LM 4
KS LIMA Pruszków KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
027
3LM 5
KTS Kozienice KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-06-07
g. 19:00
034
3LM 6
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
3LM 7
KTS Kozienice KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2021-06-06
g. 11:00
047
3LM 8
SKS 40 Warszawa KTS Kozienice 8:6 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
049
3LM 9
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
072
3LM 12
KTS Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
073
3LM 13
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 8:4 Szczegóły