Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 934 525
E-mail:
tomaszkorczak1@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nowowiejskiego 4, 09-400 Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak
604 934 525
tomaszkorczak1@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 11 22 94:27
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8 14 64:23
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 10 13 67:45
5. KTS Kozienice 9 12 64:44
6. UKS ALFA Gostynin 9 11 56:59
7. KU AZS PW Warszawa 9 9 49:59
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 9 58:71
9. KU AZS SGH Warszawa 9 7 47:61
10. KTS II Kozienice 9 6 48:56
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 5 51:79
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10 5 43:71
13. SKS 40 Warszawa 10 1 34:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05873 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 18 7 54:21
05875 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 12 8 36:24
05876 Piotr Lewandowski Polska 12.06.1984 9 9 27:27
05881 Artur Zieliński Polska 06.09.1966 1 1 3:3
05883 Karol Cierpikowski Polska 01.06.2007 0 0 0:0
05877 Jerzy Grzegorz Lipczyński Polska 26.08.1959 0 0 0:0
05878 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 0 18 0:54
05879 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 0 11 0:33

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
004
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
009
3LM 2
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
015
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS LIMA Pruszków 4:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
022
3LM 4
KU AZS PW Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
026
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
035
3LM 6
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
037
3LM 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00
048
3LM 8
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
061
3LM 11
TRANSLUK SRS Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
071
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00
074
3LM 13
KTS II Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły