Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS SGH Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 173 776
E-mail:
sawek7@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Główna Handlowa, budynek W,
ul. Wiśniowa 41, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Sawecki
604 173 776
sawek7@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06055 Kamil Rogowski Polska 14.12.1983 17 8 51:24
06054 Łukasz Tkaczyk Polska 10.09.1985 14 15 42:45
06051 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 9 13 27:39
06048 Radosław Oleksiuk Polska 07.01.1980 5 3 15:9
06056 Małgorzata Kowalska-Sawecka Polska 23.09.1976 3 10 9:30
06049 Maciej Pietrzykowski Polska 19.07.1983 3 8 9:24
06047 Kamil Kurak Polska 28.02.1980 2 8 6:24
06050 Łukasz Piotrowski Polska 22.08.1987 1 3 3:9
06053 Ewelina Tkaczyk-Pluta Polska 04.10.1991 0 0 0:0
04903 Michał Kowalczuk Polska 25.03.1988 0 0 0:0
06057 Edmund Sobczyk-Pietrzykowski Polska 11.05.2015 0 0 0:0
06052 Michał Sawecki Polska 23.04.1978 0 0 0:0
06045 Jacek Kalita Polska 27.07.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
003
3LM 1
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
009
3LM 2
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
016
3LM 3
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
020
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:30
029
3LM 5
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-06-10
g. 18:00
031
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa KTS II Kozienice 4:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
042
3LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
054
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2021-06-01
g. 18:30
055
3LM 10
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
065
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
068
3LM 12
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
076
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa SKS 40 Warszawa 8:4 Szczegóły