Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 314 160
E-mail:
ktsndm@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Maz.
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Błachnik
728 314 160
ktsndm@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05467 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 13 6 39:18
05455 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 11 6 33:18
05462 Damian Szymański Polska 31.07.1990 11 13 33:39
05454 Marek Malita Polska 28.08.1988 10 12 30:36
05453 Jan Klepko Polska 19.10.2000 6 12 18:36
05447 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 5 12 15:36
05474 Jakub Wysocki Polska 28.06.2003 0 0 0:0
05460 Adrian Sobótka Polska 03.09.1999 0 0 0:0
05465 Piotr Wiśniewski Polska 06.11.1987 0 0 0:0
05464 Dariusz Wąsiewski Polska 07.05.1968 0 0 0:0
05451 Jarosław Jaworski Polska 23.01.1979 0 0 0:0
05459 Sławomir Bieniek Polska 20.06.1952 0 0 0:0
05473 Kacper Sokół Polska 14.07.2005 0 0 0:0
05463 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 0 0 0:0
05456 Mateusz Rutkowski Polska 08.04.1991 0 0 0:0
05449 Zdzisław Faber Polska 14.03.1975 0 0 0:0
05458 Jacek Skwarczyński Polska 27.01.1991 0 0 0:0
05448 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
05452 Kamil Kleczkowski Polska 12.06.1993 0 0 0:0
05461 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
006
3LM 1
TRANSLUK SRS Łomna KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2020-10-02
g. 18:00
018
3LM 3
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2020-12-01
g. 19:00
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:30
029
3LM 5
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
032
3LM 6
KS LIMA Pruszków KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:45
040
3LM 7
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
3LM 8
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
051
3LM 9
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS Nadarzyn 8:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
3LM 10
SKS 40 Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
062
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
071
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
073
3LM 13
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 8:4 Szczegóły