Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS Łomna
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 282 559
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Jana Kochanowskiego 89, 05-152 Czosnów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Justyn Milewski
502 282 559
srslomna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 9 18 77:20
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6 12 50:12
3. KTS Kozienice 8 11 57:37
4. TRANSLUK SRS Łomna 10 11 63:64
5. KS Nadarzyn 8 9 50:40
6. UKS ALFA Gostynin 6 7 34:39
7. KU AZS PW Warszawa 7 7 40:48
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8 6 39:54
9. KTS II Kozienice 6 4 32:38
10. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6 4 26:40
11. KU AZS SGH Warszawa 5 3 27:37
12. KS SPÓJNIA II Warszawa 9 3 39:68
13. SKS 40 Warszawa 8 1 29:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05701 Paweł Brylak Polska 31.01.1994 19 10 57:30
05711 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 15 9 45:27
05702 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 11 15 33:45
05705 Maciej Jar Polska 08.06.1996 6 13 18:39
05719 Artur Smarzyk Polska 01.03.1992 1 8 3:24
05714 Hubert Pacholak Polska 17.09.1978 0 0 0:0
05723 Krzysztof Wroniewski Polska 14.04.1988 0 0 0:0
05715 Tomasz Pawłowski Polska 18.07.1982 0 0 0:0
05713 Kamil Ocipka Polska 21.11.1986 0 0 0:0
05709 Jarosław Mamaj Polska 20.11.1986 0 0 0:0
05703 Adam Ertman Polska 09.09.1999 0 0 0:0
05706 Mateusz Jóźwiak Polska 24.06.1994 0 0 0:0
05700 Damian Brylak Polska 06.11.1995 0 0 0:0
05712 Dominik Ocipka Polska 17.09.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
006
3LM 1
TRANSLUK SRS Łomna KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00
007
3LM 2
KTS II Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 5:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
017
3LM 3
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
020
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
028
3LM 5
TRANSLUK SRS Łomna KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
033
3LM 6
KU AZS PW Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 10:00
039
3LM 7
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
3LM 8
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00
050
3LM 9
TRANSLUK SRS Łomna SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-12-21
g. 19:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
061
3LM 11
TRANSLUK SRS Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
072
3LM 12
KTS Kozienice TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły