Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS Łomna
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 282 559
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Jana Kochanowskiego 89, 05-152 Czosnów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Justyn Milewski
502 282 559
srslomna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05701 Paweł Brylak Polska 31.01.1994 22 13 66:39
05711 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 16 11 48:33
05702 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 15 17 45:51
05705 Maciej Jar Polska 08.06.1996 9 15 27:45
05719 Artur Smarzyk Polska 01.03.1992 2 9 6:27
05714 Hubert Pacholak Polska 17.09.1978 0 1 0:3
05723 Krzysztof Wroniewski Polska 14.04.1988 0 0 0:0
05715 Tomasz Pawłowski Polska 18.07.1982 0 0 0:0
05713 Kamil Ocipka Polska 21.11.1986 0 0 0:0
05709 Jarosław Mamaj Polska 20.11.1986 0 0 0:0
05703 Adam Ertman Polska 09.09.1999 0 0 0:0
05706 Mateusz Jóźwiak Polska 24.06.1994 0 0 0:0
05700 Damian Brylak Polska 06.11.1995 0 0 0:0
05712 Dominik Ocipka Polska 17.09.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
006
3LM 1
TRANSLUK SRS Łomna KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00
007
3LM 2
KTS II Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 5:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
017
3LM 3
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
020
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
028
3LM 5
TRANSLUK SRS Łomna KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
033
3LM 6
KU AZS PW Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 10:00
039
3LM 7
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
3LM 8
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00
050
3LM 9
TRANSLUK SRS Łomna SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-12-21
g. 19:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
061
3LM 11
TRANSLUK SRS Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
072
3LM 12
KTS Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły