Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS LIMA Pruszków
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
785 209 551
E-mail:
kslimapruszkow@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Gomulińskiego 2, Pruszków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Damian Świerczek
785 209 551
kslimapruszkow@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 11 22 94:27
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8 14 64:23
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 10 13 67:45
5. KTS Kozienice 9 12 64:44
6. UKS ALFA Gostynin 9 11 56:59
7. KU AZS PW Warszawa 9 9 49:59
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 9 58:71
9. KU AZS SGH Warszawa 9 7 47:61
10. KTS II Kozienice 9 6 48:56
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 5 51:79
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10 5 43:71
13. SKS 40 Warszawa 10 1 34:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08592 Mateusz Niedzielski Polska 03.08.1991 21 2 63:6
08586 Marian Balak Polska 02.08.1970 17 6 51:18
08594 Damian Świerczek Polska 21.09.1989 16 1 48:3
08587 Jakub Dudziński Polska 07.02.1996 15 10 45:30
08595 Reinhold Utri Polska 27.02.1967 8 3 24:9
08588 Jonah Jerome Polska 18.07.1966 0 0 0:0
08593 Piotr Strójwąs Polska 29.06.1989 0 0 0:0
08590 Tomasz Kaszlewicz Polska 19.12.1993 0 0 0:0
08589 Marcin Kacperczyk Polska 18.07.1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
002
3LM 1
SKS 40 Warszawa KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
010
3LM 2
KS LIMA Pruszków UKS ALFA Gostynin 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
015
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS LIMA Pruszków 4:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
021
3LM 4
KS LIMA Pruszków KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
028
3LM 5
TRANSLUK SRS Łomna KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
032
3LM 6
KS LIMA Pruszków KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
041
3LM 7
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 4:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
043
3LM 8
KS LIMA Pruszków KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
054
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
066
3LM 11
KS LIMA Pruszków KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
067
3LM 12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS LIMA Pruszków 6:8 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00
077
3LM 13
KS LIMA Pruszków KS Nadarzyn -:- Szczegóły