Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 011 999
E-mail:
marekkudelski@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Budowlana 2,
05-300 Mińsk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kudelski
600 011 999
marekkudelski@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 9 18 83:11
2. KTS III Kozienice 10 17 71:50
3. ULKS II Kazanów 9 14 65:34
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9 13 68:41
5. TG SOKÓŁ Brwinów 9 12 62:40
6. LUKS Kowala 10 12 60:50
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9 10 55:56
8. AKADEMIA Warszawa 9 8 50:54
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 9 6 44:63
10. KS LIMA II Pruszków 9 5 40:64
11. MKS POGOŃ Siedlce 10 3 35:78
12. ULKS TENIS Węgrów 9 2 32:68
13. SKS 40 II Warszawa 9 0 20:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06849 Marek Kudelski Polska 08.10.1980 23 2 68:6
06846 Aneta Janisiewicz Polska 08.09.1989 9 14 26:42
06845 Paweł Bątruk Polska 06.04.1999 8 14 24:42
06848 Mirosław Krusiewicz Polska 04.12.1960 3 8 9:24
06851 Krzysztof Bątruk Polska 20.02.2003 1 11 3:31
06854 Maciej Kwiatkowski Polska 20.07.2007 0 0 0:0
06853 Jakub Kulaszewski Polska 06.03.2007 0 0 0:0
06847 Krzysztof Krusiewicz Polska 08.07.1984 0 0 0:0
06850 Tomasz Wardzyński Polska 21.12.1978 0 0 0:0
06852 Adrian Celiński Polska 31.07.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
012
4LMB 2
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
013
4LMB 3
SKS 40 II Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-11-21
g. 10:30
023
4LMB 4
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS II Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
026
4LMB 5
KS LIMA II Pruszków MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
034
4LMB 6
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 13:30
039
4LMB 7
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
4LMB 8
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki AKADEMIA Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
052
4LMB 9
MKS POGOŃ Siedlce MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
056
4LMB 10
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
065
4LMB 11
ULKS Kazanów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
067
4LMB 12
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
078
4LMB 13
LUKS Kowala MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły